Piegāde

visā pasaulē

Piegādes noteikumi

Pasūtījums tiek apstrādāts 2 darba dienu laikā. Kopumā laiks no pasūtījuma apmaksas līdz piegādei var ilgt 2-5 darba dienas.

Visi akcijas laikā veiktie pasūtījumi tiek apstrādāti rindā, tāpēc pasūtījumu piegādes laiks ir atkarīgs no tā, vai pasūtījums tika veikts akcijas dienas sākumā vai dienas otrajā pusē. Pasūtot izpārdotu preci, ražošana var ilgt līdz 4 nedēļām.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka izstrādājumi ar personalizāciju un atsevišķiem gravējumiem var aizņemt vairāk laika un var ilgt līdz 5 darba dienām.

Piegāde tiek veikta darba dienās no 9.00 līdz 18.00, tāpēc adrese jānorāda vietā, kur atradīsities piegādes laikā.

Lūdzu, norādiet piegādes adresi pēc iespējas precīzāk. Ja piegādes adresei ir papildu instrukcijas (durvju kods, kāpņu telpas numurs, biroja numurs utt.), Kuras kurjeram būtu jāzina, lai sūtījumu varētu piegādāt tieši jums, lūdzu, miniet arī tos. Ja norādītā adrese ir neprecīza vai nepilnīga, piegādes laiks var būt ilgāks.

Lūdzu, pārbaudiet, vai ievadītais tālruņa numurs ir pareizs. Kurjers jums piezvanīs uz šo numuru 1 stundu pirms piegādes, lai vienotos par piegādes adresi un precīzu laiku.

Piegāde Latvijā un Baltijas valstīs

Visiem pasūtījumiem mēs piedāvājam bezmaksas piegādi Latvijā, Igaunijā un Lietuvā. Mēs piedāvājam bezmaksas piegādi ar kurjeru, ar kvīti Omniva pakomātos vai DPD Pick-up punktos.

 

Apmaiņa un atgriešanas

Atgriešanas izmaksas ir € 7,99